2020 CanAm UTV King of the Hammers Qualifying Order

Saturday, February 1st

Name Last Name Class Qual Hour Order
Wayne  Matlock UTV 11:00 AM 1
Michael  Lee UTV 11:00 AM 2
Heath  Taylor UTV 11:00 AM 3
Garison  Callaway UTV 11:00 AM 4
William  Eisenberg UTV 11:00 AM 5
Michael  Snook UTV 11:00 AM 6
Matthew  Mangin UTV 11:00 AM 7
Aaron  Henry UTV 11:00 AM 8
Steve  Robinson UTV 11:00 AM 9
Cameron  Steele UTV 11:00 AM 10
Robert  Gott UTV 11:00 AM 11
Malcolm  McKenzie UTV 11:00 AM 12
Christopher  Polvoorde UTV 11:00 AM 13
Chris  Branton UTV 11:00 AM 14
Trey  Mckinlay UTV 11:00 AM 15
Richard  Farmer UTV 11:00 AM 16
Branden  Sims UTV 11:00 AM 17
Grant  Farwell UTV 11:00 AM 18
Cody  Currie UTV 11:00 AM 19
Name Last Name Class Qual Hour Order
Kyle  Chaney UTV 12:00 PM 1
Daniel  Waller UTV 12:00 PM 2
Loren  Healy UTV 12:00 PM 3
Aaron  Clark UTV 12:00 PM 4
Joshua  Grasseth UTV 12:00 PM 5
Paul  Krout UTV 12:00 PM 6
Will  Harris UTV 12:00 PM 7
Rodrigo  Arriagada UTV 12:00 PM 8
Bailey  Campbell UTV 12:00 PM 9
Joshua  Smith UTV 12:00 PM 10
Brandon  Miller UTV 12:00 PM 11
Chip  MacLaughlin UTV 12:00 PM 12
Lanse  Chournos UTV 12:00 PM 13
Jeff  Mckinlay UTV 12:00 PM 14
Cody  Miller UTV 12:00 PM 15
Craig  Sanislo UTV 12:00 PM 16
David  Newell UTV 12:00 PM 17
Logan  Gastel UTV 12:00 PM 18
Michael  Faltz UTV 12:00 PM 19
Logan  Goodall UTV 12:00 PM 20
Name Last Name Class Qual Hour Order
Michael  Sawyer UTV 1:00 PM 1
John  Duckworth UTV 1:00 PM 2
Chris  Barnett UTV 1:00 PM 3
Kaden  Wells UTV 1:00 PM 4
Joshua  Chapman UTV 1:00 PM 5
Marcos  Gomez UTV 1:00 PM 6
Devin  Aymond UTV 1:00 PM 7
Darren  Fretz UTV 1:00 PM 8
Brett  Weiler UTV 1:00 PM 9
Nathan  Wolff UTV 1:00 PM 10
James  Cantrell UTV 1:00 PM 11
Paul  Hart UTV 1:00 PM 12
Brent  Zimmerman UTV 1:00 PM 13
Randy  Jelleff UTV 1:00 PM 14
Tanner  Stephens UTV 1:00 PM 15
Robert  VanBeekum UTV 1:00 PM 16
Chayse  Caprara UTV 1:00 PM 17
Philon  Parpottas UTV 1:00 PM 18
Mark  Welch UTV 1:00 PM 19
Shannon  Campbell UTV 1:00 PM 20
Name Last Name Class Qual Hour Order
Raul  Gomez UTV 2:00 PM 1
Hunter  Miller UTV 2:00 PM 2
Chris  Holland UTV 2:00 PM 3
Shane  Smith UTV 2:00 PM 4
Chris  Mcdaniel UTV 2:00 PM 5
Zandy  Willems UTV 2:00 PM 6
Mark  Morisoli UTV 2:00 PM 7
Carl  St. Clair UTV 2:00 PM 8
Matthew  Torney UTV 2:00 PM 9
Jerod  Birzer UTV 2:00 PM 10
Levi  Metzinger UTV 2:00 PM 11
Anthony  McAbee UTV 2:00 PM 12
Casey  Currie UTV 2:00 PM 13
JP  Gomez UTV 2:00 PM 14
Brock  Heger UTV 2:00 PM 15
Rob  Smith UTV 2:00 PM 16
Robert  Lunsford UTV 2:00 PM 17
Matthew  Peterson UTV 2:00 PM 18
Jason  Weller UTV 2:00 PM 19
Daniel  Hurn UTV 2:00 PM 20
Name Last Name Class Qual Hour Order
Jim  Henle UTV 3:00 PM 1
Luis  Leon Gonzalez UTV 3:00 PM 2
Justin  Cochran UTV 3:00 PM 3
Chris  Gornell UTV 3:00 PM 4
Eliott  Watson UTV 3:00 PM 5
Chad  Jessee UTV 3:00 PM 6
Tristan  Leon Gonzalez UTV 3:00 PM 7
Patrick  Larraburu UTV 3:00 PM 8
Nathan  Zollinger UTV 3:00 PM 9
Austin  Weiland UTV 3:00 PM 10
Name Last Name Class Power Hour Order
Sara  Price UTV 4:00 PM 1
Bryce  Menzies UTV 4:00 PM 2
Kristen  Matlock UTV 4:00 PM 3
Dustin  Jones UTV 4:00 PM 4
Mitch  Guthrie Sr UTV 4:00 PM 5
Mitch  Guthrie Jr UTV 4:00 PM 6
Johnny  Greaves UTV 4:00 PM 7
CJ  Greaves UTV 4:00 PM 8
Wayland  Campbell UTV 4:00 PM 9
Shannon  Campbell UTV 4:00 PM 10
Bailey  Campbell UTV 4:00 PM 11
Cassie Currie UTV 4:00 PM 12
Phil  Blurton UTV 4:00 PM 13
Ronnie  Anderson UTV 4:00 PM 14
Rodrigo  Ampudia UTV 4:00 PM 15
Daniel  Markley UTV 4:00 PM 16
Jacob  Versey UTV 4:00 PM 17
Justin  Barth UTV 4:00 PM 18
Cole  Clark UTV 4:00 PM 19
Scott  Lesage UTV 4:00 PM 20
Ben  Jones UTV 4:00 PM 21
Dustin  Robbins UTV 4:00 PM 22
Travis Zollinger UTV 4:00 PM 23
Name Last Name Class Qual Hour Order
Robert  Bieth UTV    
Drew  Schultz UTV    
Dan  Fresh  UTV    
Alex  Cummins UTV    
Katelynn  Hadlock UTV    
Matthew  Zeiler UTV    
Scott  Raymer UTV    
Troy  Shipman UTV    
Hubert  Rowland UTV    
Kyle  Osborne UTV    
Edward  Youskevich UTV    
David  Ainsworth UTV